ŘADA DE LUXE

VIVERE

ROZMĚRY

SPECIFIKACE

Sedlová střecha (15°)

Celoroční designová chata Vivere řady De Luxe dává slovu rekreace nový rozměr. Luxusní pohledové materiály jako podlaha z masivu nebo venkovní fasáda Rhombus či Cembrit, venkovní stínící technika, Smart Home řešení a nadstandardní vybavení, vnitřní krb a řada dalších doplňků. Vyberte si variantu střechy , četnost prosklení celého objektu a další z řady možností pro Váš preferovaný vzhled.

Počítali jsme také s vybavením v rámci energetiky a tak pro Vás máme také variantu se solárními panely. Díky systému modulárnosti lze chatu během času převézt na jiné místo a také ji postupně rozšířit a to jak připojením dalších modulů po stranách, tak s možností dvoupatrové verze, která nabízí 4+kk dispozici s užitnou plochou 84m². Užívejte si ničím nerušený pobyt.

Celoroční designová chata Vivere řady De Luxe dává slovu rekreace nový rozměr. Luxusní pohledové materiály jako podlaha z masivu nebo venkovní fasáda Rhombus či Cembrit, venkovní stínící technika, Smart Home řešení a nadstandardní vybavení, vnitřní krb a řada dalších doplňků. Vyberte si variantu střechy, četnost prosklení celého objektu a další z řady možností pro Váš preferovaný vzhled.

Počítali jsme také s vybavením v rámci energetiky a tak pro Vás máme také variantu se solárními panely. Díky systému modulárnosti lze chatu během času převézt na jiné místo a také ji postupně rozšířit a to jak připojením dalších modulů po stranách, tak s možností dvoupatrové verze, která nabízí 4+kk dispozici s užitnou plochou 90m². Užívejte si ničím nerušený pobyt.

Chata Vivere řady De Luxe nabízí nadstandardní možnosti pro celoroční rekreaci s veškerým komfortem, který budete i nebudete během pobytu potřebovat.

ZAŠLETE NÁM

POPTÁVKU

ANEBO NÁM ZAVOLEJTE

ZAŠLETE NÁM

POPTÁVKU

ANEBO...

VOLEJTE 778 189 126