TECHNOLOGIE
STAVEB

GARANTUJEME VÁM PRVOTŘÍDNÍ KVALITU DODÁNÍ VAŠÍ STAVBY.
OD KONSTRUKČNÍ ČÁSTI AŽ PO FINÁLNÍ POHLEDOVÉ ÚPRAVY.

MOBILNÍ DŘEVOSTAVBY
Domy a celoroční chaty True Living jsou konstruovány jako modulové dřevostavby - stavbu lze převézt na kamionu a pomoci jeřábu ji znovu usadit na jiném místě na zemní vruty, základové patky, či základové pasy

MODUL - Modulární, mobilní dřevostavba
Modul je konstrukčně složen z podlahy, stěnových panelů a stropové části. U horního modulu je součástí také střecha dle vybrané typu.

Moduly se dají vzájemně kombinovat a dále rozšiřovat. Stavby jsou však již v základní variantě navrženy pro celoroční rekreaci i plnohodnotné bydlení a tak Vám poskytnou vše, co budete při bydlení v nich potřebovat.

Světlá výška v našich stavbách je 2.55m.

True Living - GARANCE KVALITY
Pouze kvalitní práce a dodržení veškerých technologických postupů, práce s každým jedním detailem a to již v konstrukční části stavby.

Během výroby dbáme na prvotřídní provedení každého jednoho detailu staveb.

Lepené KVH hranoly
KVH hranoly v namáhaných místech vzájemně prolepujeme, lepené spoje v kombinaci s konstrukčními vruty a statikou celé stavby zaručují absolutní pevnost během převozu i usazení stavby.

Stěnová izolace
Stěny jsou izolovány minerální izolací pro stěnové panely, ta je na rozdíl od klasické minerální izolace daleko pevnější a drží si svůj tvar. Během času se Vám tak nestane, že by se izolace ve stěně sesula.

Tesařské spoje
U podlahových panelů, které tvoří staticky nejdůležitější část celé stavby, používáme pro spojování KVH hranolů tesařské rybinové spoje.

Spoje dále důkladně prolepujeme a nakonec ještě pojišťujeme konstrukčními vruty. Můžete se tak spolehnout, že budete mít podlahu, která Vám nebude vrzat ani se nijak jinak hýbat.

Důraz však klademe také na ostatní části stavby a tak je každý jeden detail udělán s naprostou přesností - na celý proces výstavby se můžete podívat v naší výrobě.

Pečlivě vybíráme materiál
Během výstavby používáme pouze materiály té nejvyšší jakosti, které jsou již na trhu prověřeny a nesou si známku kvality.

Skladování materiálu
Veškerý materiál skladujeme v suchých prostorech tak, aby během času nijak neztrácel na svých vlastnostech.

ZAŠLETE NÁM

POPTÁVKU

ANEBO...

VOLEJTE 778 189 126

ZAŠLETE NÁM

POPTÁVKU

ANEBO NÁM ZAVOLEJTE